SEGWAY AT10L EPS Camo
Pierwotna cena wynosiła: 47 990,00 zł.43 990,00 złAktualna cena wynosi: 43 990,00 zł. Nie przegap okazji!
Segway AT10 – wyjątkowy quad, przekraczający granice osiągów i przygody! Silnik o mocy 97 KM ma przyspieszenie od 0 do 100 km/h w mniej niż 9 sekund i został zaprojektowany z myślą o miłośnikach ekstremalnych tras i wymagających terenów. Zaawansowane technologie w połączeniu z doskonałą stabilnością i sterowaniem zapewniają bezpieczną jazdę w głębokim błocie, po kamienistych drogach lub stromych zboczach.
W gratisie
Produkt konfigurowalny
Skonfiguruj pojazd i odbierz
najlepszą ofertę!
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 500 zł (nie dotyczy pojazdów)
- Gwarancja satysfakcji
- Bezproblemowe reklamacje i zwroty
- Szybka wysyłka!
Opis
![]() |
Dominująca mocWyjątkowe emocje dostarcza jeden z najmocniejszych silników naszych czasów. Zapewniając niesamowicie dynamiczną jazdę, SEGWAY AT10 L EPS osiąga prędkość maksymalną 125 km/h, a przyspieszenie od 0 do 100 km/h wynosi zaledwie 8 sekund. Układ wtryskowy Bosch gwarantuje precyzyjne dozowanie paliwa i zwiększa wydajność silnika. |
Prawdziwa przygodaDzięki czterosuwowemu silnikowi o pojemności 999 cm3 i doskonałej zdolności pokonywania wzniesień, quad poradzi sobie nawet z najbardziej stromymi wzniesieniami. |
![]() |
![]() |
Automatyczna skrzynia biegów CVTechW pełni automatyczna skrzynia biegów wiodącej kanadyjskiej firmy CVTech skutecznie przenosi moment napędowy silnika na koła natychmiast i bez żadnych zakłóceń, zapewniając całkowicie płynną jazdę i dbając przy tym o niskie zużycie paliwa. |
Równowaga termicznaImponująca moc silnika i równowaga termiczna z doskonałym odprowadzaniem ciepła zapewniają komfort nawet podczas długich tras. |
![]() |
![]() |
Wspomaganie kierownicyWspomaganie kierownicy działa w pełni automatycznie, w trzech trybach. Dodatkowo można ustawić dwa pierwsze tryby indywidualnie, odpowiednio do swojego stylu jazdy, jazdy po różnym terenie za pomocą aplikacji mobilnej. |
Przyszłość jest tuSegway AT10 zapewnia rewolucyjną łączność i to dosłownie. Aplikacja w telefonie umożliwia zdalne sterowanie maszyną, jej uruchamianie i zmianę ustawień. Dzięki mobilnej aplikacji możesz korzystać z najróżniejszych funkcji, które jeszcze bardziej uprzyjemnią jazdę Segwayem. |
![]() |
![]() |
AirLock – Kiedy zbliżasz się do Segway, możesz go uruchomić za pomocą telefonu komórkowego przez Bluetooth. Możesz także użyć aplikacji mobilnej do zdalnego odblokowania pojazdu, zamiast kluczyków.
Ustawienia indywidualne – Ustaw ograniczenie prędkości lub moc wspomagania kierownicy za pomocą smartfona. Snarlera możesz dostosować dokładnie do swoich potrzeb i jeszcze bardziej cieszyć się z jazdy! Automatyczne połączenie alarmowe – Wpisz kontakt do osoby z którą chciałbyś skontaktować się w nagłych wypadkach, a w razie poważnego wypadku czy dachowania aplikacja automatycznie wyśle do niej SMS ze współrzędnymi. Bądź w kontakcie – Połącz się ze znajomymi. Mapy offline, bezprzewodowa lokalizacja oraz telefon bezprzewodowy pomogą być w stałym kontakcie ze znajomymi. Dane w czasie rzeczywistym – dane o przejeździe, odległość do celu, obecny moment obrotowy i moc silnika, ustawienia wspomagania kierownicy, dzienny przebieg, rekordy prędkości oraz wiele więcej. Masz to wszystko w swoim telefonie komórkowym. |
Antypoślizgowe podnóżkiLepsza przyczepność i sterowność w głębokiej wodzie, błocie i ekstremalnych warunkach. Aluminiowe, antypoślizgowe podnóżki zapewniają pewne i stabilne oparcie, umożliwiają lepszą kontrolę nad quadem i zapobiegają ślizganiu się stóp podczas jazdy na stojąco i tylnych kołach. |
![]() |
![]() |
Zbiornik 23 L23 litrowy zbiornik paliwa. Pozwala na długie szaleństwa w terenie, dalekie podróże, a także na pracę bez zmartwień o ciągłe tankowanie. |
Miejsca do przechowywaniaW podróży i w pracy jest wystarczająco dużo miejsca do przechowywania, które jest bezcenne. Schowek na rękawiczki przed fotelem pomieści wszystko, co musisz mieć pod ręką. Duży tylny schowek jest również zamykany. |
![]() |
Informacje dodatkowe
| Marka | SEGWAY |
|---|---|
| Silnik | czterosuwowy dwucylindrowy DOHC |
| Pojemność silnika | 999 cm3 |
| Wspomaganie | Tak |
| Moc | 97 KM |
| Chłodzenie | ciecz i olej |
| Koła | 14 cali |
| Hamulce | tarczowe |
| Kolor | Camo |
| Homologacja | T3b, Tak |
Silnik
| Typ | czterosuwowy dwucylindrowy DOHC |
|---|---|
| Pojemność | 999 ccm |
| Moc | 97 k |
| Moment obrotowy | 97 Nm |
| Zapłon | elektroniczny wtrysk paliwa (EFI) |
| Chłodzenie | cieczą i olejem + tłoki chłodzone olejem |
Układ napędowy
| Napęd | 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie |
|---|---|
| Skrzynia biegów | automatyczna, CVTech (Made in Canada), P/R/N/L/H |
| Hamowanie silnikiem | tak |
| Przedni dyferencjał | przedni / tylny |
Podwozie
| Rama | wytrzymała rama chromowo-molibdenowa pevný, poszerzony rozstaw osi |
|---|---|
| Wspomaganie kierownicy | elektryczny, ze zmiennym efektem |
| Zawieszenie | podwójne wahacze A z przodu 7,3" / podwójne wahacze A ze stabilizatorem z tyłu 8,3" |
| Amortyzatory | amortyzatory hydrauliczne ze sprężynami progresywnymi, regulowanym napięciem wstępnym sprężyny |
| Hamulce | 4x tarcze hydrauliczne |
| Felgi | 14" aluminiowe felgi |
| Opony | przód 27 x 9 - 14 / tył 27 x 11 - 14 |
Rozmiary i waga
| Długość całkowita | 2412 mm |
|---|---|
| Szerokość całkowita | 1256 mm |
| Wysokość całkowita | 1452 mm |
| Prześwit | 280 mm |
| Rozstaw | 1455 mm |
| Przedni bagażnik | kompozytowe, z antypoślizgową powierzchnią |
| Tylny bagażnik | kompozytowe, z antypoślizgową powierzchnią |
| Zbiornik paliwa | 23 l |
Smart Commanding System
| Smart Commanding System | tak (DTU+SDC) |
|---|---|
| Display | Digital LCD |
| Smart-Moving App | tak Android i IOS |
Inne
| Wyposażenie w cenie | Elektryczne wspomaganie kierownicy, elektryczna wyciągarka 4500 lbs (nylon), siedzisko z oparciem, hak holowniczy, kompozytowe bagażniki przód i tył, cyfrowy wielofunkcyjny wyświetlacz, przedni i tylny ochronny bumper, aluminiowe stopnie antypoślizgowe, 14" felgi aluminiowe, 26" opony, osłony dłoni, Smart Commanding System (SCS) + aplikacja mobilna Smart-Moving App. |
|---|
Homologacja
| Homologacja drogowa | T3b, Off-road, prawo jazdy kat. B (samochód osobowy) |
|---|
SZTORM VIKING 125 Czarny 














