Robot koszący Segway Navimow H3000E – VisionFence
Pierwotna cena wynosiła: 12 999,00 zł.11 379,00 złAktualna cena wynosi: 11 379,00 zł. Nie przegap okazji!
Kosiarka automatyczna Segway Navimow H3000E-VF nadaje się do trawników o powierzchni do 3000 m2. Kosiarka wykorzystuje wirtualną granicę, całkowicie eliminując konieczność układania skomplikowanych przewodów obwodowych. H3000E-VF wykorzystuje technologię RTK do określenia lokalizacji. Ta automatyczna technologia bez wysiłku zapewni Ci doskonały trawnik i zapewni więcej wolnego czasu na robienie tego, co kochasz.
Brak w magazynie
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 500 zł (nie dotyczy pojazdów)
- Gwarancja satysfakcji
- Bezproblemowe reklamacje i zwroty
- Szybka wysyłka!
Opis
Kosiarka automatyczna Segway Navimow H3000E-VF to najmocniejszy model Navimow z robotów serii H. Dzięki wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu o pojemności 10 400 mAh może kosić duże trawniki o powierzchni do 3000 m². Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii do jego działania nie są potrzebne żadne przewody obwodowe.
Instrukcja obsługi Robot koszący Segway Navimow
Instrukcja obsługi Robot koszący Segway Navimow Seria H
Kosiarka Segway Navimow H3000E – VisionFence umożliwia w pełni zautomatyzowane połączenie z Twoim telefonem za pośrednictwem mobilnej sieci 4G, nie jest wymagane połączenie Wi-Fi. Dzięki temu kosiarką można sterować dosłownie zawsze i wszędzie. Dzięki systemowi EFLS (Exact Fusion Locating System) Navimow określa swoją pozycję w ogrodzie z dużą dokładnością do 2 cm. Sam proces koszenia jest również prostszy i wydajniejszy niż w przypadku innych kosiarek automatycznych. Navimow kosi Twój ogród systematycznie według zaplanowanego schematu, czego efektem jest piękny, gęsty i zdrowy trawnik.
Przegląd funkcji
- Niezwykle cichy, poziom hałasu tylko 54 dB(A)
- Wodoodporność IPX6
- Wysokość cięcia 3-6 cm
- Radzi sobie ze zboczami do 45%
- Zabezpieczenie GPS przed kradzieżą
- Czujnik deszczu
- System koszenia z trzema ostrzami
- Silniki bezszczotkowe w kołach
- System omijania przeszkód VisionFence
- Prosty w użytku harmonogram koszenia
- Do działania wykorzystuje sieć 4G
Zawartość paczki
- Kosiarka Segway Navimow H3000E-VF
- Zasilacz
- Przedłużacz sieciowy
- Stacja ładująca (800 x 660 mm) i zestaw montażowy
- Zestaw antenowy
- Antena GNSS
- Zapasowe ostrza i śruby
- Czujnik VisonFence
- Materiały dla użytkownika: karta powitalna, skrócona instrukcja obsługi, ważne informacje.
Który model powinienem wybrać?
Czas ładowania, moc godzinowa i wydajność pracy różnią się w zależności od modelu. Zgodnie z poniższą tabelą wybierz odpowiedni model w zależności od wielkości trawnika. Navimow H3000E-VF może skosić trawnik o powierzchni 3000 m2 w około 40 godzin.


Informacje dodatkowe
| Marka | SEGWAY NAVIMOW |
|---|---|
| Powierzchnia koszenia | 3000 m2 |
Dane techniczne
| Zalecany obszar | 3000m2 |
|---|---|
| Czas ładowania | 300 min |
| Ciągły czas pracy | 240 min* |
| Wymiary | 603 x 448 x 264 mm |
| Waga | 16,3 kg |
| Głośność pracy w dB | 54 dB (A) |
| Szerokość koszenia | 210 mm |
| Wysokość cięcia | 30 - 60 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | w aplikacji |
| Bateria | 10,2 Ah |
| Wirtualna granica | W zestawie |
| Planowany schemat pracy | W zestawie |
Informacje dodatkowe
| Wi-Fi (2,4 Ghz) | W zestawie |
|---|---|
| 4G | W zestawie 3 lata gratis |
| Aplikacja Navimow | W zestawie |
| Alarm kradzieżowy GPS | W zestawie |
| Wodoodporność | IPX6 |
| Maksymalne nachylenie | 45% |
| Czujnik zatrzymania ostrza | W zestawie |
| Czujnik ultradźwiękowy | Nie wchodzi w skład zestawu/można go rozszerzyć |
| Czujnik VisionFence | W zestawie |
| Gwarancja | 4 lata |
Zestaw naprawczy do przebitych opon SHARK
SHARK Pług stalowy 150 cm 













