Robot koszący Segway Navimow H1500E – VisionFence
Pierwotna cena wynosiła: 9 999,00 zł.8 999,00 złAktualna cena wynosi: 8 999,00 zł. Nie przegap okazji!
Segway Navimow H1500E-VF to automatyczna kosiarka do trawników, która wykorzystuje technologię RTK do określenia swojej lokalizacji, co eliminuje potrzebę układania przewodów obwodowych. Kosiarka nadaje się do powierzchni o maksymalnej wielkości 1500 m2 i zapewni doskonały trawnik bez konieczności poświęcania czasu na koszenie.
Brak w magazynie
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 500 zł (nie dotyczy pojazdów)
- Gwarancja satysfakcji
- Bezproblemowe reklamacje i zwroty
- Szybka wysyłka!
Opis
Navimow H1500E-VF to rewolucyjna kosiarka zautomatyzowana do trawników o powierzchni do 1500m². Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii do jego działania nie są potrzebne żadne przewody obwodowe. Kosiarka umożliwia w pełni zautomatyzowane połączenie przez sieć komórkową, nie jest wymagane połączenie Wi-Fi. Dzięki temu kosiarką można sterować dosłownie zawsze i wszędzie.
Instrukcja obsługi Robot koszący Segway Navimow
Instrukcja obsługi Robot koszący Segway Navimow Seria H
Dzięki systemowi EFLS (Exact Fusion Locating System) Navimow określa swoją pozycję w ogrodzie z dużą dokładnością do 2 cm. Sam proces koszenia jest również prostszy i wydajniejszy niż w przypadku innych kosiarek automatycznych. Navimow kosi Twój ogród systematycznie według zaplanowanego schematu, czego efektem jest piękny, gęsty i zdrowy trawnik.
Przegląd funkcji
- Niezwykle cichy, poziom hałasu tylko 54 dB(A)
- Wodoodporność IPX6
- Wysokość cięcia 3-6 cm
- Radzi sobie ze zboczami do 45%
- Zabezpieczenie GPS przed kradzieżą
- Wbudowany czujnik zatrzymania ostrza
- Czujnik deszczu
- System koszenia z trzema ostrzami
- Silniki bezszczotkowe w kołach
- System omijania przeszkód VisionFence
- Prosty w użytku harmonogram koszenia
- Do działania wykorzystuje sieć 4G
Zawartość Paczki
- Kosiarka Segway Navimow H1500E-VF
- Czujnik VisionFence
- Zasilacz
- Przedłużacz sieciowy
- Stacja ładująca (800 x 660 mm) i zestaw montażowy
- Zestaw antenowy
- Antena GNSS
- Zapasowe ostrza i śruby
- Materiały dla użytkownika: karta powitalna, skrócona instrukcja obsługi, ważne informacje.
Który model powinienem wybrać?
Czas ładowania, moc godzinowa i wydajność pracy różnią się w zależności od modelu. Zgodnie z poniższą tabelą wybierz odpowiedni model w zależności od wielkości trawnika. H1500E-VF może skosić trawnik o powierzchni 1500 m2 w około 27 godzin.


Informacje dodatkowe
| Marka | SEGWAY NAVIMOW |
|---|---|
| Powierzchnia koszenia | 1500 m2 |
Dane techniczne
| Zalecany obszar | 1500m2 |
|---|---|
| Czas ładowania | 180 min |
| Ciągły czas pracy | 240 min* |
| Wymiary | 603 x 448 x 264 mm |
| Waga | 15,6 kg |
| Głośność pracy w dB | 54 dB (A) |
| Szerokość koszenia | 210 mm |
| Wysokość cięcia | 30 - 60 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | w aplikacji |
| Bateria | 5,1 Ah |
| Wirtualna granica | W zestawie |
| Planowany schemat pracy | W zestawie |
Informacje dodatkowe
| Wi-Fi (2,4 Ghz) | W zestawie |
|---|---|
| 4G | W zestawie 1 rok gratis |
| Aplikacja Navimow | W zestawie |
| Alarm kradzieżowy GPS | W zestawie |
| Wodoodporność | IPX6 |
| Maksymalne nachylenie | 45% |
| Czujnik zatrzymania ostrza | W zestawie |
| Czujnik ultradzwiękowy | Nie wchodzi w skład zestawu/można go rozszerzyć |
| Czujnik VisionFence | Nie wchodzi w skład zestawu/można go rozszerzyć |
| Gwarancja | 4 lata |
Zestaw naprawczy do przebitych opon SHARK 











