LINHAI Landforce 650L EPS Gray/Black
30 990,00 zł Nie przegap okazji!
Nowoczesny i mocny quad Linhai Landforce to najnowszy produkt ewolucji linii pojazdów użytkowych ATV Linhai. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pojazdu na weekendowe wypady z przygodami, czy wytrzymałej maszyny do ciężkiej pracy w ekstremalnych warunkach, quad Linhai Landforce podoła każdemu zadaniu. Trwały i niezawodny quad ATV jest łatwy w obsłudze, posiada elektroniczne wspomaganie kierownicy, został wykonany przy użyciu sprawdzonych technologii, posiada podwozie zapewniające wygodę, charakteryzuje się naprawdę ciekawym wzornictwem.
W gratisie
Produkt konfigurowalny
Skonfiguruj pojazd i odbierz
najlepszą ofertę!
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 500 zł (nie dotyczy pojazdów)
- Gwarancja satysfakcji
- Bezproblemowe reklamacje i zwroty
- Szybka wysyłka!
Opis
WzornictwoDynamiczny wygląd wyraża zarówno emocje, jak i przyciąga wzrok. Od atrakcyjnych felg aluminiowych po łatwo rozpoznawalne reflektory z diodami LED – dzięki projektantom quada Linhai wzornictwo znalazło się na zupełnie nowym poziomie i krótko mówiąc stworzyli jeden z najpiękniejszych pojazdów z serii ATV Linhai. |
![]() |
![]() |
Wygoda bez kompromisówNowe ergonomiczne siedzenia w quadzie Linhai Landforce 650L pozwalają się cieszyć stylem i wygodą w czasie jazdy przez cały dzień. Kompozytowe bagażniki i praktyczne schowki pomieszczą wszystko, czego potrzebujesz na szlaku lub w pracy. Wysoki prześwit i zawieszenie wyregulowane z myślą o wygodzie zapewniają płynną i komfortową jazdę nawet w trudnym terenie. Wygodę w czasie jazdy dodatkowo zwiększa wydajne wspomaganie kierownicy EPS. |
Niezawodny silnikSilniki quadów Linhai cieszą się bardzo dobrą reputacją dzięki swojej niezawodności i solidnej konstrukcji. Czterosuwowy, jednocylindrowy silnik z wtryskiem paliwa Delphi ma mnóstwo mocy i wysoki moment obrotowy przydatny w czasie ciężkiej pracy. Płynne zwiększanie mocy wspomaga w pełni automatyczna skrzynia biegów, której dostawcą jest wiodącą na świecie kanadyjska firma CVTech. |
![]() |
![]() |
Napęd 4×4 z blokadą przedniego mechanizmu różnicowegoNiezawodny, łatwy w użyciu napęd 2×4 / 4×4 zapewnia optymalną trakcję na każdej nawierzchni. Na płaskim terenie napęd 2×4 zapewnia łatwe sterowanie i zwrotność pojazdu, natomiast napęd 4×4 zapewnia, w razie potrzeby, dodatkową przyczepność na trudnych podjazdach, trudnych odcinkach i śliskiej nawierzchni. A w najtrudniejszym terenie, gdy nie wystarcza nawet napęd 4×4, kierowca quada ma do dyspozycji mocny niski bieg i blokadę przedniego mechanizmu różnicowego, dzięki czemu może pewnie pokonać każdą przeszkodę. |
Doskonałe właściwości jezdne w terenieDzięki w pełni niezależnemu przedniemu i tylnemu zawieszeniu, dużemu prześwitowi i dużym kołom wyposażonym w 26-calowe opony quad z pewnością poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. Duże klocki bieżnika i agresywna rzeźba opon Bulldog nie pozwolą quadowi utknąć w trudnym terenie lub w głębokim błocie. |
![]() |
![]() |
W pełni LED-owe oświetlenieMocne, smukłe i niskoprofilowe reflektory z diodami LED zwiększają widoczność i przykuwają wzrok w każdym miejscu. Wraz z eleganckimi tylnymi światłami LED nadają quadowi Linhai Landforce niepowtarzalny, nowoczesny wygląd. Ponadto charakterystyczny, zaawansowany technologicznie wygląd uzupełniają przyciągające uwagę poziome charakterystyczne światła do jazdy dziennej, z cienkimi liniami diod LED z przodu i z tyłu. Wszystkie światła są zagłębione, aby zmaksymalizować ochronę przed uderzeniami. |
Nowy duży wyświetlacz z matrycą TFTWiększy 7-calowy wyświetlacz charakteryzuje się większą czytelnością i ostrością. Kolorowy ekran z matrycą TFT oferuje doskonałą rozdzielczość, automatyczne przełączanie trybu dzień/noc oraz wszystkie ważne informacje dotyczące jazdy, w tym cyfrowy prędkościomierz, obrotomierz, wskaźnik paliwa, temperaturę płynu chłodzącego, licznik przejechanych kilometrów, wskaźniki, lampki ostrzegawcze oraz wskazanie wybranego biegu i trybu jazdy. |
![]() |
![]() |
Dwa tryby jazdyLANDFORCE 650L oferuje dwa praktyczne tryby jazdy: WORK i NORMAL, które dostosowują wydajność pojazdu do aktualnych potrzeb:
|
Pełne wyposażenie już w standardzieQuad Linhai Landforce 650L posiada wiele funkcji już w standardzie. Obejmuje to na przykład atrakcyjne 14-calowe felgi aluminiowe z 26-calowymi oponami Bulldog, wyciągarkę 3000 funtów z nylonową liną, homologowany hak holowniczy, duży 7-calowy wyświetlacz TFT, kompozytowe bagażniki przednie i tylne lub elektryczne wspomaganie kierownicy EPS. Do wyposażania również należą osłony dłoni lub oparcie pasażera z wygodnymi antypoślizgowymi uchwytami. |
![]() |
Informacje dodatkowe
| Marka | LINHAI |
|---|---|
| Silnik | czterosuwowy jednocylindrowy SOHC |
| Pojemność silnika | 580 cm3 |
| Wspomaganie | Tak |
| Moc | 41 KM |
| Chłodzenie | ciecz |
| Koła | 14 cali |
| Hamulce | tarczowe |
| Kolor | Szaro-czarny |
| Homologacja | T3b, Tak |
Silnik
| Typ | czterosuwowy jednocylindrowy SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 580 cm3 |
| Moc | 41 k (30 kW) / 6800 ot./min |
| Moment obrotowy | 49.5 Nm / 5400 ob./min |
| Średnica x skok tłoka | 91 x 89.2 mm |
| Zapłon | elektroniczny bezdotykowy, sterowany przez jednostkę sterującą BOSCH |
| Chłodzenie | cieczą + wentylator elektryczny |
Układ napędowy
| Napęd | 2×4 / 4×4, przełączany elektrycznie |
|---|---|
| Skrzynia biegów | automatyczna – CVT wariator z biegiem wstecznym, L/H/N/R/P |
| Blokada dyferencjału | blokada dyferencjału z przodu |
Podwozie
| Zawieszenie przód | niezależne, podwójne ramię A |
|---|---|
| Zawieszenie tył | niezależne, podwójne ramię A |
| Amortyzatory przód / tył | amortyzatory gazowo-cieczowe, w pełni regulowane, hydrauliczne, sprężyny śrubowe |
| Hamulce przód / tył | 2x tarczowe hydrauliczne / 2x tarczowe hydrauliczne |
| Felgi przód/tył | 14×7 / 14×8, felgi aluminiowe z systemem Beadlock |
| Opony przód / tył | AT26x9-14 / AT26x11-14 Bulldog Tires |
Rozmiary i waga
| Długość całkowita | 2395 mm |
|---|---|
| Szerokość całkowita | 1185 mm |
| Wysokość całkowita | 1410 mm |
| Prześwit | 290 mm |
| Rozstaw | 1475 mm |
| Zbiornik paliwa | 22 l |
Inne
| Wyświetlacz | Pełno kolorowy 7-calowy wyświetlacz TFT z automatycznym przełączaniem trybu dziennego i nocnego. Funkcje: cyfrowy prędkościomierz, cyfrowy obrotomierz, wskaźnik paliwa, zegar, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego, licznik przebiegu i licznik przebiegu całkowitego, wskaźnik biegu, światła ostrzegawcze. |
|---|
Homologacja
| Homologacja drogowa | Tak (prawo jazdy kategorii B) |
|---|














